DealMax – Doczyszczanie posadzek

DealMax – Doczyszczanie posadzek
DealMax – Doczyszczanie posadzek

Firma Deal Max oferuje wysokiej jakości usługi porządkowe. Posiada profesjonalny sprzęt oraz wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą. Firma sprzątająca Deal Max zadba abyś mógł cieszyć się czystym i bezpiecznym otoczeniem w każdym miejscu: w domu prywatnym, w miejscach pracy czy w obiektach przemysłowych. Jaką posiada ofertę?

W ofercie znajdziemy sprzątanie specjalistyczne takie jak: mycie okien na wysokości, sprzątanie po pożarze, mycie maszyn przemysłowych i hal produkcyjnych oraz mycie dachów czy elewacji. Ponadto oferuje pranie wykładzin i sprzątanie po wynajmie lub po imprezach masowych. Nowoczesny i zróżnicowany park maszyn oraz efektywne i profesjonalne środki chemiczne stanowią podstawowy element wyposażenia firmy Deal Max.

Firma posiada w swojej ofercie między innymi doczyszczanie posadzek. Poprawi ono wygląd posadzki oraz przedłuży jej żywotność. Okresowe gruntowne czyszczenie powierzchni jest bardzo ważne w miejscach o natężonym ruchu, na przykład w lokalach usługowych, biurowcach czy obiektach handlowych. Doczyszczanie posadzek przebiega szybko i w sposób bezinwazyjny. Doświadczenie firmy pozwala z powodzeniem dobrać właściwe preparaty i metody, dostosowane do każdego podłoża.

603427918
ul. Wiązowa 66 53-119 Wrocław
8982132700
361965628